Poradíme Vám!
02/32 22 30 22, Pondelok–Piatok 8:00–16:00 | kontakty | podpora

Stavebniny DEK s.r.o., jeden z najvýznamnejších distribútorov materiálov pre strechy, fasády a izolácie v ČR a SR, hľadá do svojho týmu kolegu/ kolegyňu na pozíciu:

REFERENT ODBYTU - PRACOVNÍK POŽIČOVNE

Základná zložka mzdy: 750 EUR (+ 100 osobné ohodnotenie, + prémie, + 13.plat, + nadčasy)

Pracovná náplň:
  • Organizuje, kontroluje a zodpovedá za prevádzku požičovne náradia
  • Komplexne vybavuje obchodné prípady zákazníkov požičovne náradia
  • Pracuje s pokladňou
  • Stará sa o dobrý technický stav požičiavaného náradia
  • Komunikuje so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie s maturitou (stavebné zameranie výhodou)
  • Komunikatívnosť, pozitívny vzťah k náradiu, zručnosť
  • Technická a fyzická zdatnosť
  • Orientácia na zákazníka
  • Motivácia a chuť pracovať
  • Znalosť práce s PC
  • Vodičský preukaz sk. B výhodou
  • Zodpovednosť, tímová práca

Ponúkame:
  • Zamestnanie na HPP
  • Jednozmenná prevádzka
  • Voľné víkendy a sviatky
  • Motivačné ohodnotenie
  • 13. plat
  • Zaškolenie skúsenými kolegami
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok na stravovanie
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Tovar a služby za zamestnanecké ceny
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Pracovné oblečenie
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už 15 rokov

Pracovisko:
  • Martin (Robotnícka 1F, Martin)

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný životopis prostredníctvom dotazníkového formulára.

Poskytnutie Vami zadaných osobných údajov je dobrovoľné. Vami zadané osobné údaje budeme spracovávať výlučne za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v skupine spoločností DEK, a.s. a nebudeme ich poskytovať žiadnym tretím osobám ani poskytovať mimo územie EU. Správcom osobných údajov je spoločnosť DEK, a.s. IČ: 27636801, so sídlom Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, spracovanie osobných údajov prebieha za účelom výberového konania / náboru a náborových akcií v súlade s článkom 6 odst. 1 písm. b) nariadenie GDPR. Vaše osobné údaje budú pre tento účel spracovávané až do momentu ukončenia výberového konania. Ako subjekt údajov máte právo na prístup k osobným údajom, na ich opravu alebo vymazanie a právo podať námietku proti spracovávaniu. V prípade, že podáte námietku proti spracovávaniu, Vaše údaje nebudú pre účely výberového konania naďalej spracovávané a my Vás nebudeme kontaktovať ohľadom náboru a náborových akcií.