Poradíme Vám!
02/32 22 30 22, Pondelok–Piatok 8:00–16:00 | kontakty | podpora

Časté otázky

Čím sa vaša spoločnosť zaoberá?

Hlavným zameraním je obchodná činnosť – sme distribútor stavebných materiálov. Ďalej ponúkame projekčné služby a technické poradenstvo, prieskumy a posudky v oblasti stavebníctva.
Výrobné dcérske spoločnosti holdingu sa zaoberajú spracovaním plechu a prírodného kameňa. Servisné oddelenia sú zamerané na marketing, personálnu, ekonomickú, prevádzkovú a IT činnosť.

Aké možnosti profesijného rastu ponúkate?

Rast spoločnosti umožňuje osobný rozvoj všetkým schopným zamestnancom. Vytvárame nové špecializované i manažérske pozície, ktoré sú príležitosťou nielen pre nových kolegov, ale aj pre súčasných zamestnancov. Výnimkou nie sú ani presuny na iné pozície v rámci oddelení, pobočiek i naprieč nimi.

Ponúkate prácu absolventom?

Áno, na niektoré pozície hľadáme absolventov stredných či vysokých škôl. Pozrite sa na aktuálnu ponuku pracovných miest.

Ako spoznám, ktoré výberové konanie je ešte aktuálne?

Všetky pozície, ktoré vidíte v zozname voľných pracovných miest sú platné a otvorené.

Ako sa dozviem výsledok výberového konania?

Každý uchádzač, ktorý vyplnil dotazník pre uchádzača, je oboznámený s výsledkom výberového konania buď telefonicky alebo písomne.

Ako mám postupovať, keď sa nemôžem prihlásiť cez príslušný dotazník?

Pokiaľ máte opakovane problém s odoslaním dotazníka, pošlite nám Váš životopis na emailovú adresu kariera@dek.sk, nezabudnite uviesť o akú pozíciu máte záujem. Jedine tak sme schopní Vás priradiť k dopytovanému miestu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.